Profesjonalne niszczenie dokumentów – Trójmiasto

Świadczymy poufne i profesjonalne niszczenie dokumentów. Gdańsk, Sopot, Gdynia to główne obszary naszego działania, ale obsługujemy również klientów z dalszych okolic, w tym całego województwa pomorskiego. Wykonujemy niszczenie dokumentów według starannie wypracowanych procedur bezpieczeństwa. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla przedsiębiorstw jest zachowanie tajemnicy handlowej, dlatego kwestię poufności traktujemy bardzo poważnie. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia uprawniające nas do niszczenia dokumentacji niejawnej oraz objętej tajemnicą handlową. Działamy, bazując na ustawie RODO, a wszystkie dokumenty likwidujemy zgodnie z normą DIN 66399.

Realizujemy usługi w naszej placówce (ul. Polska 7, Gdynia). Zapewniamy bezpieczny, zgodny z wszelkimi procedurami poufności, przewóz materiałów do naszej siedziby. Transporty są odpowiednio zabezpieczone i chronione przez wyszkolonych konwojentów. Materiały odbieramy o umówionej godzinie wprost od klienta, a następnie przewozimy do profesjonalnej niszczarni. W trakcie podróży teczki, dokumenty oraz innego typu materiały są skrupulatnie nadzorowane, aż do czasu ich całkowitej likwidacji. Po zniszczeniu dokumentów każdy klient otrzymuje specjalny certyfikat honorowany przez wszystkie państwowe organy kontrolne.

Oferujemy niszczenie dokumentów także z możliwością podglądu naszej pracy. Proponujemy osobiste nadzorowanie przeprowadzanego przez nas procesu likwidacji materiałów firmowych w czasie rzeczywistym w postaci relacji online lub wykonanie nagrania z przebiegu usługi.

Kompleksowa utylizacja dokumentów Gdańsk, Gdynia, Sopot

Niszczenie dokumentów to nie tylko kwestia ich pozbycia się, ale również właściwego przewozu i prawidłowej utylizacji. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym i pojazdami, dzięki którym zapewniamy fachowy transport oraz usunięcie zbędnych materiałów. Posiadamy bogatą gamę specjalistycznych pojemników służących do przechowywania i przewożenia teczek czy dokumentów. Nasze samochody są odpowiednio zabezpieczone i wyposażone w nowoczesne systemy GPS, dzięki czemu zawsze wiemy, w jakim miejscu się znajdują.

Atutem naszej firmy jest duża dbałość o kwestie ekologiczne. W trosce o środowisko naturalne, zniszczoną dokumentację przekazujemy do odpowiednich firm, nadając im drugie życie. Materiały są powtórnie wykorzystywane w zakładach celulozowych. Wybierając realizację usług przez naszą firmę, klient może mieć pewność, że resztki z jego dokumentów nie trafią do zwykłych odpadów bądź nie zostaną pokątnie spalone, ale w sumienny sposób zniszczone, odpowiednio zutylizowane, a ich resztki poddane recyklingowi.

Jesteśmy wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z dużą wiedzą na temat przepisów dotyczących właściwego traktowania poufnych danych oraz obowiązku strzeżenia tajemnicy handlowej. To sprawia, że utylizacja dokumentów jest realizowana sprawnie i rzetelnie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, oferując rozwiązania dopasowane idealnie do konkretnych potrzeb danej firmy czy instytucji.

Nasze usługi kierujemy do małych i dużych przedsiębiorstw z dowolnej branży, instytucji oraz innych klientów poszukujących godnej zaufania firmy do zniszczenia i zutylizowania dokumentacji. Zapewniamy terminowe i efektywne wykonanie każdej usługi. Działamy natychmiastowo, nierzadko ratując klientów w trudnych sytuacjach, takich jak zalania budynków bądź nieprzewidziane przeprowadzki.

niszczenie dokumentow gdansk leonard chudoba

Jakie dokumenty niszczymy i utylizujemy?

Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa lub instytucji, każdy ma obowiązek bezpiecznego usuwania zbieranych i przechowywanych informacji zawierających dane osobowe oraz inne tzw. dane wrażliwe. Niestosowanie się do profesjonalnych procedur bezpiecznej likwidacji materiałów może prowadzić do naruszenia Ustawy o ochronie danych osobowych.

Wychodząc naprzeciw podmiotom poszukującym bezpiecznego, skutecznego i zgodnego z prawem niszczenia dokumentów, oferujemy nasze profesjonalne usługi. Zajmujemy się niszczeniem m.in.: faktur, legitymacji, odznak, wniosków i formularzy pracowniczych, wizytówek, papieru firmowego, planów marketingowych, biznesowych, ulotek, broszur, sprawozdań finansowych. Ponadto likwidujemy m.in. dokumentację medyczną, drukowane bazy danych klientów, wydrukowane maile. Nasza oferta obejmuje też fachowe usuwanie oświadczeń, dowodów dostaw, dzienników obsługi klienta, zapisów dostawców oraz wielu innych materiałów papierowych, które zawierają poufne informacje: numery telefonów, imiona, nazwiska, adresy klientów itp.

Niszczenie danych (województwo pomorskie)

W zakres naszych usług wchodzi nie tylko niszczenie i utylizacja dokumentów, ale również trwała i skuteczna likwidacja danych z nośników elektronicznych. Proces ten następuje w efekcie fizycznego rozkładu dysku na podzespoły bazowe, które mogą być następnie poddane recyklingowi. Polega on na przewiercaniu dysków w wielu punktach. Niszczenie dokumentów na nośnikach tym sposobem zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i skuteczności w usuwaniu danych. Nie ma możliwości odzyskania zapisanych informacji czy plików z tak zniszczonych materiałów.

Skuteczne niszczenie produktów Gdańsk i okolice

W zakres naszych usług wchodzi również usługa profesjonalnego i kompleksowego niszczenia produktów. To polecane rozwiązanie dla urzędów, producentów, składów celnych oraz innych instytucji i firm, które z różnych przyczyn muszą zutylizować partię towarów. Duże doświadczenie i dobra współpraca z terminalami przeładunkowymi, przedsiębiorstwami czy urzędami pozwala nam zaoferować sprawdzoną, rzetelną i bezpieczną usługę, która spełnia wszystkie najsurowsze procedury.

Niszczenie innych nośników danych

Świadczymy usługi niszczenia innego rodzaju nośników danych, w tym również materiałów nietypowych. Należą do nich m.in. tabliczki na biurka, pieczątki, emblematy, plakietki oraz inne artykuły. Pomagamy pozbyć się każdego rodzaju materiałów firmowych, gwarantując tym samym, że logo i wizerunek marki klienta zostaną ochronione.