Archiwizacja dokumentów sposobem na efektywne zarządzanie firmowym archiwum

Organizacja firmowych archiwów wymaga zatrudnienia zespołu specjalistów, wydzielenia miejsca niezbędnego do przechowywania coraz większej ilości dokumentów i tym samym zaangażowania ogromnych pokładów czasowo-finansowych. Wybierając usługi archiwizacyjne proponowane przez naszą firmę, mogą Państwo skrócić cały proces porządkowania dokumentów do kontaktu z naszym doradcą oraz formalności związanych z zarządzaniem archiwum przez zewnętrzną firmę.

Obszarem naszej działalności jest kompleksowa, różnego rodzaju archiwizacja dokumentów. W naszych składnicach najważniejsze, biznesowe umowy, pozwolenia czy rozporządzenia zostają zabezpieczone przed zniszczeniem, dostaniem się w niepowołane ręce czy po prostu zagubieniem. W kwestii takiej jak archiwizacja dokumentów Gdańsk oraz obszar pomorza są miejscem, gdzie świadczymy nasze usługi zarówno w siedzibie danej firmy, wspierając w procesie organizacji archiwum, jak i poza nią – w naszej zewnętrznej składnicy.

archiwizacja dokumentow gdansk

Wybór optymalnej opcji należy do Państwa, dlatego zachęcamy do kontaktu i ustalenia szczegółów współpracy z doradcą. Nasi specjaliści zaoferują przejrzysty sposób oznaczenia dokumentów, dostarczą wszelkie niezbędne materiały, a także oszacują koszt oraz zakres prac niezbędnych do wdrożenia usługi.

Ważną część naszej działalności stanowi porządkowanie archiwów, czyli zestaw czynności niezbędnych do utrzymania archiwum w stanie umożliwiającym sprawne korzystanie z jego zasobów. Zaniedbane, gromadzone latami stosy dokumentów, często źle opisane lub zapomniane, wymagają podjęcia wielu działań w celu zachowania najważniejszej funkcji tego miejsca – zapewnienia aktom bezpieczeństwa i doskonałej kondycji przez długi czas.

Usługi archiwizacyjne oferowane przez nas obejmują więc również okresowe brakowanie, aktualizację spisów archiwalnych, osuszanie, odgrzybianie czy odkurzanie. Te żmudne, ale konieczne czynności zajmują wiele czasu i wymagają szczególnej dokładności. Właśnie dlatego archiwizacja dokumentów przez naszych specjalistów okazuje się doskonałym rozwiązaniem bez względu na wielkość archiwum. Współpracujący z nami przedstawiciel otrzymuje dostęp do rzetelnie przygotowanej i przejrzystej ewidencji, zawierającej informacje na temat zgromadzonych dokumentów. Dzięki temu może skutecznie nią zarządzać w razie konieczności i tym samym sprawować pieczę nad płynnością całego procesu archiwizacji oraz brakowania.

Usługi archiwizacyjne – korzyści wynikające z profesjonalnej obsługi akt

Archiwizacja bywa pracochłonna i z wielu względów firmy decydują się na skorzystanie z usług przeszkolonych do tego specjalistów. Przechowywanie dokumentów w naszych składnicach jest jednym z najlepszych sposobów na poczynienie firmowych oszczędności, a przede wszystkim zadbanie o przejrzyste i bezpieczne archiwum.

Najważniejszą korzyścią, jaką daje zewnętrzna archiwizacja dokumentów, jest bez wątpienia brak konieczności tworzenia dodatkowych etatów, wynajmowania czy zakupu miejsca do gromadzenia wartościowych akt, czy też organizacji wszelkich czynności związanych z ich ochroną. Zewnętrzna archiwizacja dokumentów oznacza więc spore oszczędności czasowe oraz finansowe i pozwala na skupienie się na tym, co najważniejsze, czyli na realizacji celów biznesowych.

uslugi archiwizacyjne gdansk leonard chudoba

 

Jeżeli więc Państwa firma działa w Gdyni lub okolicy, zachęcamy do rozważenia opcji składowania dokumentów w naszym archiwum. Koszty z tym związane okazują się dużo niższe, niż w przypadku organizacji wszelkich prac na własną rękę. Co niezwykle ważne, nasze usługi archiwizacyjne obejmują również dostarczanie niezbędnych dokumentów pod ustalony adres, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na szybki i łatwy dostęp do niezbędnych materiałów. Dokumenty możemy w krótkim czasie dostarczyć na przykład do Sopotu czy pozostałych części trójmiejskiej aglomeracji.

Każda firma ma inny zasób dokumentów, a same materiały składają się z różnego rodzaju treści. Nasi specjaliści doskonale znają obowiązujące przepisy związane z obsługą pism, dlatego są w stanie określić ich rangę, przypisać do odpowiedniej kategorii czy zadecydować, które dokumenty można przeznaczyć do zniszczenia. Porządek w firmowych dokumentach okazuje się kluczem do sprawnego działania wielu działów i minimalizuje ryzyko zagubienia czy uszkodzenia potrzebnych pism. Archiwizacja dokumentów to także brakowanie, które tanowi bardzo ważny punkt obsługi wartościowych pism. Pozwala ono zoptymalizować koszty prowadzenia archiwum w racjonalny s

Poufność danych naszych klientów jest dla nas niezwykle ważna. Decydując się na usługi archiwizacyjne w naszej firmie, mogą Państwo liczyć zarówno na ochronę danych prawnie uznawanych za poufne, jak i bezpieczeństwo wszelkich treści oznaczonych przez Państwa jako tajne. Należeć do nich mogą na przykład różnego rodzaju umowy handlowe, patenty czy inne dokumenty związane z rozwojem biznesu.posób.

Zachęcamy wszystkie osoby prowadzące działalność wymagającą prowadzenia archiwum w mieście Gdańsk do skorzystania z usług naszej firmy. Ze swojej strony gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz bezpieczeństwo Państwa dokumentów.